Sport

ZBIRNI REZULTATI ZA 2020.GOD.

Datum/mjesto/disciplina takmičenja/natjecanja Organizator Bodovanje Materijal takmičenja/natjecanja
Juni / Lipanj

20.06.2020.
Živinice (K01)

OTKAZANO

KK „ŽIVINICE“
Živinice
Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Juli / Srpanj
05.07.2020.
Ilijaš (A07)
AMK „ILIJAŠ“ Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
25.07.2020.
Jajce (A09)
SAK „KOMOTIN“ Jajce CEZ, Šampionat BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

25./26.07.2020.
Živinice (A10)

ODGOĐENO

AMK „BAD BOYS“ Sub - Šampionat BIH
Ned – Regionalni KUP
Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
August / Kolovoz
01.08.2020.
Istočno Sarajevo (A09)
AKK „MAGNUM“ Istočno Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
02.08.2020.
Nova Bila (A07)
AK „MLADOST“
Novi Travnik
Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

08./09.08.2020.
Cazin (A02)

OTKAZANO

AMK “EXTRA SPORT” Cazin CEZ, Šapmionat BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

15/16.08.2020.
Vlasenica (A02)

AMD „VLASENICA“
Vlasenica

Šampionat BIH

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
29./30.08.2020.
Lopare (A02)
AMKK “OPTIMA MOTORSPORT”
Bijeljina
Sampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Septembar / Rujan

05.09.2020.
Živinice (K01)

OTKAZANO

KK „ŽIVINICE“
Živinice
Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
06.09.2020.
Jajce (A07)
AK „JAJCE“ Jajce Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
12./13.09.2020.
Slatina – Banja Luka (A02)
AKK “PROFESIONAL” Banja Luka Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
12./13.09.2020.
Osijek (Hrvatska)
(A10)
HAKS Sub - Šampionat BIH
Ned – Regionalni KUP
Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

13.09.2020.
Tuzla (K01)

OTKAZANO

„TUZAMK“ Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
19.09.2020.
Trebinje (A09)
AMKK „LEOTAR“ Trebinje CEZ, Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
26./27.09.2020.
Bijeljina (A04)
AMKK “OPTIMA MOTORSPORT”
Bijeljina
Šampionat BIH i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
27.09.2020.
Tuzla (A07)
„TUZAMK“ Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
26./27.09.2020.
Banja Luka (A09)
AK „GARAGE 78“
Banja Luka
Pozivna trka Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Oktobar / Listopad
03./04.10.2020.
Mostar (A10)
AK „HERCEGOVINA“
Mostar
Sub - Šampionat BIH
Ned – Regionalni KUP
Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
10./11.10.2020.
Bijeljina (A04)
AMKK „OPTIMA MOTORSPORT“
Bijeljina
Šampionat i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Novembar / Studeni
14./15.11.2020.
Bijeljina (A04)
AMKK „OPTIMA MOTORSPORT“
Bijeljina
Šampionat i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

Saobraćajno obrazovno takmičenje

E-testovi

Vrijeme

Sarajevo

  • Četvrtak
  • Petak
  • Subota