Sport

Zbirni rezultati za 2019. godinu

Datum / Mjesto / Disciplina takmičenja / natjecanja Organizator Bodovanje Materijal takmičenja / natjecanja
Mart / Ožuljak
23./24.03.2019. Bijeljina (A04) AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
April / Travanj
06.04.2019. Banja Luka (A09) AKK “PROFESIONAL” Banja Luka Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
13./14.04.2019. Visoko (M06) EMK “ENDURO” Visoko Prvenstvo i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
20./21.04.2019. Bijeljina (A04) AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

27./28.04.2019. Živinice (A10)

OTKAZANO 

AMK „BAD BOYS“ Živinice

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Maj / Svibanj
04./05.05.2019. Rally Opatija (Hrvatska) (A03) HAKS CEZ, KUP BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
12.05.2019. Tuzla (A07) „TUZAMK“ Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
18./19.05.2019. Skradin (Hrvatska) (A02) HAKS CEZ, Šampionat BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
19.05.2019. Mostar (K01) "TUZAMK" Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
25./26.05.2019. Osijek (Hrvatska) (A10) HAKS

SUB - Šampionat BIH

NED - Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
25./26.05. Nagrada Novog Sada 2019. (Srbija) (A01) SAKSS

Šampionat BIH

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

26.05.2019. Vitez (A07)

      

AK „MLADOST“ Novi Travnik Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Juni / Lipanj
01.06.2019. Jajce (A09) SAK “KOMOTIN” Jajce Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

09.06.2019. Banja Luka (K01)

 ODGOĐENO

Auto „4 X 4“ Klub Istočno Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

15./16.06.2019. Istočno Sarajevo (A02)

 ODGOĐENO

Auto „4 X 4“ Klub Istočno Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
15./16.06.2019. Mostar (A10) AMK „EXTREME“ Mostar

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
22./23.06.2019. Zalužani (A01) AKK “PROFESIONAL” Banja Luka CEZ, Šampionat BIH, PHR, ŠSRB Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
23.06.2019. Sarajevo (K01) Auto „4 X 4“ Club Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
22./23.06.2019. Bjelašnica (M06) EMK “ENDURO” Visoko Prvenstvo i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
29./30.06.2019. Železnik (Slovenija) (A03) AS 2005 CEZ, KUP BIH, PSLO Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

29./30.06.2019. Sarajevo (A10) 

OTKAZANO

AMK “SRC” Sarajevo

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Juli / Srpanj
06./07.07.2019. Grobnik (Hrvatska(A10)) HAKS

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
06./07.07.2019. Lopare (A02) AMKK "Optima Motor sport" Bijeljina

Šampionat BIH

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
07.07.2019. Ilijaš (A07) AMK „ILIJAŠ“ Ilijaš Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
13./14.07.2019. Vlasenica (A02) AMD „VLASENICA“ Vlasenica Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

14.07.2019. Sarajevo (A09)

 ODGOĐENO

Auto „4 X 4“ Club Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
13./14.07.2019. Rezervisan termin (A10) HAKS

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
27./28.07.2019. Grobnik (Hrvatska) (A01) HAKS CEZ, Šampionat BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

27./28.07.2019. Sinj (Hrvatska) (A10)

ODGOĐENO

HAKS

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
August / Kolovoz
04.08.2019. Bijeljina (A09) AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

11..08.2019. Tara (Srbija) (A09)

 OTKAZANO

SAKS CEZ, Šampionat BIH, SSRB Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
17./18.08.2019. Živinice (A10) AMK “BAD BOYS” Živinice

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
17./18.08.2019. Cazin (A02) AMK “EXTRA SPORT” Cazin CEZ, Šampionat BIH, PHR Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

17./18.08.2019. Bijeljina (A04)

 ODGOĐENO

AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

24./25.08.2019. Jahorina (A02)

OTKAZANO 

AMKK “FEROMONT SPORT” Bijeljina Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

24.08.2019. Brčko (K01)

OTKAZANO

Auto „4 X 4“ Klub Istočno Sarajevo Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Septembar / Rujan
31.08./01.09.2019. Ušće - Beograd (Srbija) (A01) SAKS CEZ, Šampionat BIH, SSRB Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
07./08.09.2019. Beograd (Srbija) (A10) SAKS

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
08.09.2019. Jajce (A07) AK „JAJCE“ Jajce Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
14./15.09.2019. Slatina – Banja Luka (A02) AKK “PROFESIONAL” Banja Luka Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
14./15.09.2019. Osijek (Hrvatska) (A10) HAKS

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
15.09.2019. Tuzla (K01) „TUZAMK“ Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
21./22.09.2019. Bijeljina (A04) AMKK “OPTIMA MOTORSPORT” Bijeljina KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

22.09.2019. Nova Bila (A07)

AK “MLADOST” Nova Bila Šampionat BiH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
28.09.2019. Trebinje (A09) AMKK „LEOTAR“ Trebinje CEZ, Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
28./29.09.2019. Mostar (A10) AK „HERCEGOVINA“ Mostar

Sub-Šampionat BIH

Ned-Regionalni KUP

Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Oktobar / Listopad
06.10.2019. Tuzla (A07) „TUZAMK“ Tuzla Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
12./13.10.2019. Cazin (M06)  MK “MX & ENDURO” Cazin  Prvenstvo i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

19./20.10.2019. Jahorina (A03)

OTKAZANO

 Auto “4 x 4” Club Sarajevo  CEZ i KUP BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
19.10.2019. Zalužani (A09) AMD “BANJA LUKA” Banja Luka Šampionat BIH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati
Novembar / Studeni
02./03.11.2019. Sarajevo (A04) Auto "4 x 4" Club Sarajevo KUP BiH Prijavni list
Posebni pravilnik
Skica staze/poligona
Rezultati

Saobraćajno obrazovno takmičenje

E-testovi

Vrijeme

Sarajevo

  • Ponedjeljak
  • Utorak
  • Srijeda