Najprodavaniji Škodin model uskoro će biti predstavljen u osvježenom izdanju. Česi nam na kapaljku pokazuju slike i video klipove kako bi zaglolicali maštu prije službenog debija. Tako su početkom godine Česi objavili prve slike nove redizajnirane Octavije. Tada smo mogli vidjeti novi svjetlosni potpis LED farova, ali i osvijetljeni logo proizvođača iz Mlade Boleslave.
Sada se Škoda vraća s novim teaser video klipom navodeći da će nova Octavia facelift imati revidirani prednji kraj sa povećanom rešetkom, dok će se ime marke naći pozadi na petim vratima.
Nažalost, Česi nisu otkrili tehničke detalje o poboljšanoj verziji najpopularnijeg modela u gami. Najvjerovatnije će paleta motora ostati nepromijenjena, ali postoji velika šansa da se u ponudi pojavi i hibridni motor, kojeg smo mogli vidjeti na službenim premijerama Kodiaqa i Superba nove generacije.
Kao i do sada, Škoda Octavia facelift će biti dostupna u obje varijante karoserije, tj. kao hatchback i kao Combi. Debi će se održati uskoro, a tad ćemo znati sve pojedinosti.
Povezane novosti
Studija pokazala: Jedan od pet vozača gasi sisteme pomoći u automobilu
Prema studiji provedenoj u Velikoj Britaniji, jedan od pet vozača onemogućuje ili ne koristi sigurnosne i pomoćne sisteme svog automobila kojih ima na desetine u modernim vozilima.
Bizzarrini Manta: Koncept rođen za 40 dana, zapamćen zauvijek
Prije Opela Mante postojao je ovaj revolucionarni Giugiarov koncept, koji je napravljen za samo 40 dana, a koji je postavio temelje novom dizajnerskom jeziku sportskih automobila s centralno postavljenim motorom.
Novi automobili sve manje ''pate'' od problema na motoru, a sve više od elektronike
Ako ste mislili da je motor najveća briga kada je riječ o kvarovima na automobilu, podaci pokazuju da se situacija mijenja. Kod novih automobila elektronika je prvi put postala najčešći, ali i najskuplji uzrok kvarova.